Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi Eğitim Paketlerimiz İçin İletşim Kurabilirsiniz

Ehliyet Almak İçin Bir Sürücü Kursuna Kayıt Yaptırdınız ancak kendinizi yetersiz hissediyorsanız,Direksiyon sınavını kazanamam korkusu sizi tedirgin ediyorsa. Ehliyet almayı garantilemek istiyorsanız o zaman Özel Direksiyon Dersi Eğitimi almaya karar vermelisiniz. Ehliyet Aldınız Fakat trafikte Araç Kullanmaktan Çekiniyorsanız O zaman Uzman Eğitmenlerimiz ile özel direksiyon dersi alarak trafikte güvenle araç kullanabilirsiniz.Bayanlar evinizin kapısında Aracınız duruyor fakat siz çocuğunuzu okula, kreşe götüremiyorsanız, Evinizin ihtiyaçları nı karşılamak için markete gidemiyorsanız, bir yakınınızı ziyarete gidemiyorsanız artık bizden alacağınız Özel Direksiyon Dersi eğitimi zamanı gelmedi mi sizce!

Ehliyetinizi alalı uzun zaman oldu ama ailedeki yakınlarınızdan aldığınız direksiyon eğitimi anında bağırmaları, kızmaları vs yüzünden cesaretinizi toplayamazsınız, ''Tam ısınmaya başladığınız anda bir yanlışınız olduğunda yakınlarınızın kızmalar vs sizi üzecek ve öğrenemeyeceksiniz. Bu yüzden sizi cesaretlendirecek korkularınızı yenmeyi sağlayacak araba kullanmanın usul ve esaslarını tüm inceliklerini öğretecek bir Direksiyon Hocası istiyorum." diyorsanız özel direksiyon dersi eğitimi için doğru yerdesiniz.

Özel Direksiyon Dersi Eğitimi sırasında olabilecek kaza veya trafik cezalarından öğrencilerimiz asla SORUMLU TUTULMAZ. Bu tür cezalar şirketimizce karşılanır.Kendi Aracınız İle Özel Direksiyon Dersi almak istiyorsanız Direksiyon Öğretmeni sürüş seviyenizin uygunluğunu kontrol ettikten sonra, isteyen öğrencilerimize kendi araçlarıyla özel direksiyon eğitimi verilmektedir.

İsterseniz OTOMATİK, İsterseniz MANUEL araçlarımızla trafikte güvenli direksiyon eğitimi vermekteyiz. Araçlarımız güvenli donanımlıdır ( Çift fren tertibatı, ABS, EBD, çift hava yastığı vardır). Ehliyeti olmayan öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI ibaresi vardır. Ehliyeti olanlarda bu ibareyi kaldırırız. Araçlarımız trafik yasalarına uygun, resmi belgelidir. Araçlarımızın hepsi son modeldir. Güvenlikten ve kaliteden taviz vermemekteyiz. Bizim önceliğimiz sizlerin can güvenliğidir. Sizler direksiyon eğitimi boyunca güvenli araçlarımızla hocalarımıza emanetsiniz.

Trafik Fobiniz ( KORKUNUZ ) var ve nasıl yeneceğinizi bilemiyorsanız Direksiyon Eğitimi ciddi bir iştir. Sizin, sevdiklerinizin ve diğer insanların hayatı söz konusudur. Gelin uzman Direksiyon Eğitmenlerimiz size yardımcı olsun ve size vereceğimiz özel direksiyon dersi eğitimi ile siz Samsun en işlek trafiğinde güvenle adapte olup sizi bu Trafiğe hazırlayalım.

Daha Önceden kaza geçirmiş sürücülerin korkularını yenmeleri kolay değildir. Fakat Uzman Direksiyon hocalarımızdan alacağınız eğitim ile en kısa sürede korkularınızı yenip kendi öz güveninize kavuşup sizi tekrar güvenle trafiğe kazandırırız.

Değerli Sürücüler ve Sürücü Adayları, Unutmayın siz şoför koltuğunda iken hem kendiniz hem de sevdiklerinizin size emanettir. Belki de alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalması için bir vesile olacaktır. Bizim tek amacımız size kaza yüzü göstermeden, sizi tecrübeli bir sürücü yapmaktır.


ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Türkiye’de son 10 yılda 12 milyondan fazla trafik kazası meydana geldi .bu kazaların birçoğu sürücü hatalarından kaynaklıydı. Trafik kurallarını bilmeyen, bildiği halde kurallara uymayan sürücüler birer trafik canavarı haline gelebilirler. Bunun yanı sıra ehliyet sınavını geçer geçmez direksiyon başına geçenler de kazalara davetiye çıkarmaktadırlar. Özel direksiyon dersi ile amacımız her bir sürücünün önce hakkını vererek ehliyet almasını sağlamak, sonra da trafikte güvenli sürüşler sağlamaktır. Özel direksiyon dersi eğitimcileri olarak kendimizi öğrencilerimizin sorumlu sürücüler olmalarına yardımcı olmaya adıyoruz. Öğrencilerimiz sadece trafik kurallarını öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda profesyonel sınıf eğitimimiz ve sektör lideri direksiyon eğitimi sayesinde saygılı ve güvenli sürücüler olurlar. 

Sektöründe Lider

Özel direksiyon dersi sektöründe lider konumda olan firmamızda sunduğumuz kaliteli sürücü eğitimi ile gurur duyuyoruz. Yetişkinlerin yanı sıra gençler için sınıf içi ve direksiyon başında dersler sunuyoruz. Özel direksiyon dersi kapsamında eğitim veren direksiyon hocalarımız sabırlı, kibar ve çok özenlidir. Geniş bir deneyime sahip olan eğitimcilerimiz size sürüşün yanında ekstra olarak manevralar için adım adım yöntemler öğretir ve aynı zamanda farklı lokasyonlarda trafiğe çıkmanızı sağlamak için tüm olası rotalara götürür. Direksiyon dersi merkezimizin profesyonelliği ve sürüşün temel özelliklerini öğretmenin samimi yolunu sunuyoruz. Başlangıçtan itibaren, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayan ekibimiz, başka hiçbir şeye benzemeyen bir öğrenme ortamı yaratır. 

Özel Direksiyon Dersi

Çift Pedallı Araçlarda Eğitim

Özel direksiyon dersimizde modern, çift kontrollü pedallı arabalarda rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Özel direksiyon dersi eğitimcilerimiz kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Öğrenmeniz gereken teori, arabadayken pratik eğitime dahil edilir. İlerlemenizi temel sürüş becerileri planımız ile kaydeder ve toplamda kaç ders almanız gerektiğini belirleriz. Pratikte ilerlemenizi ve ihtiyaçlarınızı belirlememize yardımcı olan bir taslak sunan ekibimiz güvenli sürüşler için bire bir ilgi sunar. Öğrenci sürücülerimizin mümkün olan en güvenli ellerde olmasını sağlayan ekibimiz ile endüstri standartlarını iyileştirmeyi ve kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Sürücü Kursumuzu Ziyaret Edin

Sürücü kursumuzu istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Özel direksiyon dersi programın neyi gerektirdiği, karayolu uygulamaları ve koşulları, eğitmenlerimizin gerekli bilgileri, programın akreditasyon durumu ve kurs merkezimizin ne kadar sorumluluk taşıdığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ebeveynler ve pratik sürüşe katılan diğer yetişkinler ile iletişime geçerek kurs merkezimiz hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz. Araç kullanmayı öğrenmek, yeterli düzeyde ustalığa erişmek binlerce olmasa bile yüzlerce saat sürer. Sürücü kursumuzda verdiğimiz eğitimler iki yönlü iletişim içerir. Kurs merkezimiz, öğrencilere ve ailelerine bire bir ilgi ile sürüş eğitimi verir. Öğrenciler ve aileleri ise sürüş zorlukları ve kaydettikleri ilerlemeler hakkında merkezimizi bilgilendirir.

Öğrenirken Acele Etmeyin

Öğrenme sürecinde acele etmeyen kurs merkezimizin sunduğu direksiyon başında eğitim kritik öneme sahiptir. Tüm sürücüler aynı değildir ve bazılarının belirli alanlarda ekstra uygulamaya ihtiyacı olacaktır. Direksiyon başında eksiksiz bir eğitim sunan kurs merkezimiz her bir öğrencisinin iyi birer sürücü olması için çalışır. Direksiyon kursu merkezimizdeki dersler, sürücünün bugüne kadarki deneyimine dayanarak önceden planlanır. Eğitmenlerimiz her bir sürücü adayı için uygun olan yolları seçer ve yeni sürüş ortamlarında pratik yaptırır. Bire bir ilgi ile her bir öğrencisinin usta birer şoför olmasını sağlayan kurs merkezimizde paranızın karşılığını tam olarak alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kurs merkezimizde bilmeniz gereken her şeyi bilmenizi sağlayacak, size en verimli şekilde öğreteceğiz. 

Özel Direksiyon Dersi Samsun Safari

Rahat Öğrenme Ortamı

Direksiyon kurs merkezimizdeki arkadaş canlısı eğitmenlerimiz öğrencilerin öğrenme ortamlarında kendilerini rahat hissetmelerini sağlar. Böylece pratik derslerden maksimum verim alınır. Kurs merkezimiz, öğrenme deneyiminizin sadece rahat değil aynı zamanda yüksek derecede akredite olmasını sağlamak için hem erkek hem de kadın eğitmenler sunmaktadır. Gündüz saatlerinde olduğu kadar gece sürüşlerini de göz ardı etmemek için gece sürüş dersleri sunan kurumumuzda gerçek sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle gece sürüşlerinde karşılaşabileceğiniz tehlikeleri azaltma ve ileri teknikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Araç kullanmayı öğrenmek, güvenli ve kontrollü bir şekilde yapılması gereken bir süreçtir. Bugünün yolları ve artan sayıda sürücüler nedeniyle güvenli bir sürücü olmak her zamankinden daha önemlidir. Ehliyetinizi alırken güvenli bir sürücü olmanın en iyi yolu, sertifikalı sürüş eğitmenlerimiz ile pratik yapmaktır.

Profesyonel Araçlarla Sürüş Deneyimi

Profesyonel araç içi sürüş talimatı ve deneyimi yaşamanızı sağlayan kurs merkezimiz arka plan kontrol ve sertifikalı sürüş eğitmenleri ile trafikte iyi birer sürücü olmanızı sağlıyor. Eğitmen kontrollerine sahip modern sertifikalı öğrenci sürücü arabaları ile alacağınız eğitimler, yollarda rahat ve kendine güvenen sürücüler olmak isteyenler için idealdir. Güvenli sürüş becerileri ve teorileri bir veya iki derste öğretilemez. Temel programlarımız, öğrencilerimize ömür boyu güvenli sürüş becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır. Bu, sektördeki en kapsamlı ve eksiksiz sürücü eğitim programıdır. En deneyimli eğitim kadromuz ile pratik sürüş eğitimi alacak ve öz güvenli bir şekilde trafiğe çıkacaksınız. Sürücü adayları veya pratiğini geliştirmek isteyen sürücüler için ideal bir seçenek olan sürücü kursumuzda profesyonel eğitimcilerle özel direksiyon dersleri alacak ve eksiklerinizi zamanında ve en doğru şekilde kapatacaksınız. Geri park etmeden iki araç arasına park etmeye, otoyolda sürüşten şerit değiştirmeye kadar trafikte ihtiyacınız olan her şeyi tek tek öğreten ekibimiz, iyi bir sürücü olmanız için tam kapsamlı hizmet sunar.


ÖZEL DİREKSİYON DERSİ PAKETLERİ HAKKINDA AYRINTILAR İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN BİZE ULAŞIN…!Tıkla Ara
Tıkla Mesaj Gönder

Neredeyiz?

Karadeniz Mahallesi Aziziye Caddesi No :18 İlkadım / SAMSUN

Hızlı İletişim

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmts
08:00 - 20:00

Eğitimlerimiz

» Yeni Dönem Eğitimlerimiz 10 Temmuz Tarihinde Başlıyor