MOTOSİKLET EHLİYETİ

MOTOSİKLET EHLİYETİ ( A1 – A2 ) Karayollarında motorlu araçlar sınıfında yer alan iki ve üç tekerlekli motosiklet aracı kullanmak isteyen sürücü kursumuz aracılığıyla ehliyet alabilir.

MOTOSİKLET EHLİYETİ ( A1 – A2 )

Karayollarında motorlu araçlar sınıfında yer alan iki ve üç tekerlekli motosiklet aracı kullanmak isteyen sürücü kursumuz aracılığıyla ehliyet alabilir. Motosiklet ehliyeti ( A1 – A2 ) almak isteyenlerden A1 ehliyeti almak için 16 yaşını, A2 ehliyeti içinse 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. En az ilkokul mezunu olan herkes kurs merkezimize başvurarak Motosiklet ehliyeti ( A1 – A2 ) için eğitim alabilir. Kurs merkezimizde ilk defa ehliyet alacak adaylara trafik bilgisi, araç tekniği ve ilkyardım dersleri teorik olarak verilir. Mevcuttaki motosiklet ehliyetini yükseltmek ya da farklı bir ehliyete sahipken motosiklet ehliyeti almak isteyenlere de direksiyon eğitimi veriyoruz.

Teorik ve Pratik Eğitim Bir Arada

Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği ders saati süresince verdiğimiz teorik eğitimlerin yanı sıra verdiğimiz pratik eğitimlerle de sürücü adaylarının Motosiklet ehliyeti ( A1 – A2 ) sınavından ilk seferde geçmesini sağlıyoruz. Direksiyon eğitimlerinin tamamı sürücü kursumuza ait motosikletler ile verilir. Bu motosikletler tercihe göre otomatik veya manuel vitesli olabilir. Motosiklet ehliyeti için verdiğimiz pratik dersler, eğer öğrencinin ehliyeti yoksa ve sınava girecekse, eğitimi sınava girilecek parkurda veriyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz çevresel koşulları ve bölgenin trafik yoğunluğunu bire bir gözlemleme fırsatı buluyor. 

Motosiklet Ehliyeti

Rahat ve Güvenli Bir Sürüş için

Daha önce motosiklete hiç binmediniz mi? Telaşa gerek yok! Motosiklet ehliyeti ( A1 – A2 ) kursumuz, bir motosiklette rahat hissetmenizi sağlamak, güvenlik ve güvenli sürüş için gereken becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır. Motosiklet sürüş kursumuzda her sürücü seviyesine uygun her türlü sınıfı sunuyoruz. İster ehliyet almak isteyen bir acemi, ister becerilerini geliştirmek isteyen bir motosiklet meraklısı olun, herkesin ihtiyaçlarına uygun bir şey sunuyoruz. Sadece geniş ve çeşitli deneyimleri için değil, aynı zamanda özel olarak seçilmiş kıdemli motosiklet eğitmenlerimiz vardır. Amacımız, motosiklet ruhsatınızı almanın ötesine geçmenize ve sizi gerçek dünya zorluklarına hazırlamanıza yardımcı olmaktır. Motosiklet, benzeri olmayan bir deneyim ve bir yaşam tarzıdır. Basitçe söylemek gerekirse, eğitilmeye değer.

Motosiklet Dersinde Verdiğimiz Eğitimler

Sürücü kursumuz dahilinde verdiğimiz pratik eğitimlerde düz bir çizgide yavaş sürme, çarpışmadan kaçınma, sürüşe bir tepeden başlamak, eğrilerin etrafında kaydırma, acil frenleme, bir daire içinde sürme, sola ve sağa dönme, işaretleyiciler ve daha fazlası arasında dokunarak dengeleme ve kontrol dersleri veriyoruz. Motosiklet ehliyeti ( A1 – A2 ) ehliyeti olan ve sürüş deneyimini profesyonelleştirmek isteyenlere hızlandırılmış programlar da uyguluyoruz. Bu hızlandırılmış eğitim, daha önce bir motosiklet deneyimi olan öğrenci için tasarlanmıştır. Kayıt yaptırmadan önce, öğrencilerin eğitimci eşliğinde debriyaj, denge, frenleme gibi temel prosedürleri uygulaması gereken kısa bir motosiklet turuna çıkması istenebilir. 

7’den 70’e Sürüş Eğitimi

Motosiklet alanında uzman olan sürüş eğitmenlerimiz, yaş haddini dolduran gençlere, yetişkinlere ve yaşlılara kaliteli ve mükemmel sürüş dersleri vermektedir. Amacımız, size sürüş güveni sağlamak, yetenekli ve kendinden emin bir sürücüye dönüştürmektir. Kurs merkezimizde öğrencilerimize eksiksiz bir sürüş programı sunuyoruz. Yol güvenliği ve kaza önleme her programımızın kilit unsurlarıdır. Pedala hiç ayak basmamış bir kişi veya motosiklet sürüşü alanında kariyer yapmak isteyen bir kişi olun, programlarımız tüm sürüş ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ayrıca, tüm sürüş eğitmenlerimiz son derece yetenekli ve deneyimlidir.  Farklı sürüş aşamalarını öğrenirken kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlamaya kendini adamışlardır. Nihai hedefimiz, öğrencilerimize mükemmel öğretim sağlamaktır. Hizmetlerimiz her zaman öğrencilerimiz hakkında olmuştur ve olacaktır. Hizmetlerimiz konusunda tutkuluyuz ve öğrencilerimizin sürüş yeteneklerini geliştirmek için çalışıyoruz.

Motosiklet Ehliyeti

Mükemmel Motosiklet Eğitimi

Kurs merkezimizdeki uzmanlarımızın hepsi öğrencilerimize mükemmel eğitim sunmaya hazırdır. Güvenli sürüşün önemini biliyoruz. Bu nedenle, sürücülerin başkalarının kötü sürüşünün neden olduğu tehlikelerden kaçınmaları için savunma sürüş becerileri geliştiriyoruz. Vizyonumuz, sürücülerin yeni ve güvenli sürüş yöntemlerini keşfedebilmeleri için en yenilikçi ve modern öğretim tekniklerini getirmektir. Bizimle, güvenli sürüşün anlamını öğreneceksiniz. Son derece deneyimli ve profesyonel sürüş eğitmenlerinden oluşan kurs merkezimizde gençler, yetişkinler ve yaşlılar için özelleştirilmiş sürüş programları vardır. Sorularınızı her zaman cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Servis ücretlerimiz açık ve ekonomiktir. Kurs merkezimiz deneyimli ve deneyimsiz sürücülerin güvenliğini en üst düzeye çıkararak hayat kurtarmak için vardır. Hedeflerinize ulaşmaya kendini adayan kurs merkezimizdeki uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı yakından dinler ve talebinize göre eğitim verir. Tüm eğitim modellerimiz kendi hızınızda ilerleyecek şekilde uyarlanmıştır. Kurs merkezimizde sadece pratik sürüş dersleri vermiyoruz, aynı zamanda daha güvenli, daha bilinçli bir sürücü olmak için pratik beceriler ve bilgilerle donanmanızı sağlıyoruz.

Güler Yüzlü Müşteri Hizmeti

Ücretsiz araçla alma ve bırakma imkanı sunan kurs merkezimizdeki sürüş derslerimize defansif sürüş ve çarpışmadan kaçınma derslerini de dahil ediyoruz. Motosiklet sürme eğitiminin standartlarını yükseltmeye olan tutkuyla inanıyoruz. Motosiklete binmenin, sağlam eğitim ve yaşam becerileri geliştirme ile güvenli hale getirilebilecek riskli bir faaliyet olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle kurs merkezimizde sürüş becerilerinizin ücretsiz bir değerlendirmesini sunuyoruz. Değerlendirmeden sonra, ehliyet sınavını geçmeniz, güvenli bir şekilde motosiklet sürmeniz ve motosiklet sürüşünde gerekli beceri seviyesini karşılamanız için en iyi paketi bir araya getiriyoruz. Kurs merkezimizde yeni motosiklet sürücülerinin bilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri güçlü bir eğitim temeli sağlıyoruz. Eğitimcilerimizin profesyonel, sabırlı yaklaşımı, herkesin sakin ve kendinden emin hissetmesini sağlıyor.

Motosiklet Ehliyeti