B Sınıfı Ehliyet Kursu

BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN KURS KAYDI YAPTIRMAYIN

Sürücü kursumuzda eğitim görerek ehliyet alabilmeniz için önce kursumuza kayıt olarak 34 Saat teorik eğitimi tamamlamak gerekmektedir. Ardından Milli eğitim tarafından belirlenecek olan teorik sınava katılarak başarılı olmanız durumunda uygulamalı direksiyon dersine başlanacaktır.


» B sınıfı Otomobil ehliyeti için 14 ders akan trafikte ve + 2 ders pist alanı eğitimi verilmektedir.
» B sınıfı Otomobil ehliyeti ile vitesli (manuel) ve otomatik vites tüm otomobilleri kullanabilirsiniz.
» Sizlere son model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.
» Kurumumuzdan B sınıfı Otomatik vites ehliyeti de alabilirsiniz.

B sınıfı Otomatik vites ehliyeti ile sadece otomatik vitesli otomobiller sürülebilir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR;
1.: NÜFÜS CÜZDANI FOT. 2 ADET
2.: BİOMETRİK RESİM 2 ADET
3.: SAĞLIK RAPORU ( AİLE HEKİMİ )
4.: ADLİ SİCİL KAYIDI ( E DEVLETTEN ÇIKTI EHLİYET İÇİN)
5.: YERLEŞİM BELGESİ (E DEVLETTEN EHLİYET İÇİN)
6.: DİPLOMA FOTOKOPİSİ (Öğrenim belgesi )
İLETİŞİM. 0362 431 59 59– 0 542 748 72 20 (Çaldırın size dönelim)(Whatsapp Hattı)

AYRINTILAR İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN BİZE ULAŞIN…!

» KAMPANYALARIMIZDAN YARARLANIN……..
» ÖDEME KOŞULLARINI KENDİNİZ BELİRLEYİN,
» KURS SÜRESİNCE TÜM KURSİYERLERE ÜCRETSİZ, SINIRSIZ ÇAY VE KAHVE SERVİSİ
YAPILIR….

Tüm Gençlerimizi Bekliyoruz

EHLİYET KURSU

Ehliyet alacaklar ve sürüş tekniklerini geliştirmek isteyenler için iyi hizmeti sunmayı taahhüt eden ehliyet kursumuz direksiyon dersi alma ve sürüş sanatı ustası olmak isteyen her öğrenciye bire bir ilgi ile hizmet verir. Ehliyet kursu hizmetlerimiz ile sürüş yeteneğinize bağlı olarak taleplerinizi tam olarak karşılıyoruz. Her bir sürücünün farklı hızlarda öğrendiklerini biliyoruz. Bugüne kadar sayısız öğrenciye ehliyet kursu veren merkezimizde öğrencilerimizin sürüş teknikleri ve pratik yapmaları konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Her Derste Mükemmel Hizmet 

İster tek ders, isterse paket programları tercih edin; sürücü okulumuzda öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına anında cevap veriyoruz. Tutarlı bir hizmet düzeyi sağlayan direksiyon eğitmenlerimiz her derste öğrencilere mümkün olan en eksiksiz deneyimi sunan farklı bir sürüş yönüne odaklanır. Sürücü okulumuz amatörlerden veya araç kullanmaya yeni başlayanlardan, yeteneklerini yeniden canlandırmak isteyen daha bilgili sürücülere kadar herkese en kaliteli direksiyon derslerini veriyor. Sürücü kursumuzda her kapasiteden sürücülerle çalışıyoruz. Uygun maliyetli sürüş deneyimini maksimum verimlilik ile sunan ehliyet kursu merkezimiz, ehliyet sınavını ilk seferde geçmenize de yardımcı oluyor.

Farklı Yollarda Sürüş Deneyimi

Ehliyet kursu merkezimizde araba kullanmayı öğrenirken, sürüş deneyiminizi genişletmek için farklı yollarda pratik yaptırıyoruz. Derslerimiz, güvenli ve kendinden emin bir sürücü olmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve ehliyet sınavını geçmenize yardımcı olacak her şeyi kapsar. Verdiğimiz ehliyet kursu kapsamında motor bölmesinin kontrolü, lastiklerin kontrol edilmesi, aracın içinin kontrol edilmesi, koltuk pozisyonu ve dikiz aynaları, en yaygın manevraları öğrenmek, gelişmiş direksiyon manevralarını öğrenmek, frenleme, acil frenleme ve şerit sürüşü gibi hizmetleri kapsar. Kurs merkezimizde ayrıca geri vites, yaklaşma, kavşakta hakim olma,  aracın döndürülmesi alışverişe gitmeyi durdurma, döner kavşakta ustalaşma ve eğimde park etme hizmetleri verilir.

Ehliyet Kursu Samsun

Ömür Boyu Güvenli Sürüşler

Öğrencilerimize ömür boyu kazalardan uzak tutacak becerileri öğreterek başarılarını sürdürebilmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu amaç ile bilgili ve yardımcı personelimiz her öğrenciyi önemseyen enerjik eğitmenlerle iş birliği yapıyor. Performansa büyük önem vererek, düşündürücü, etkileşimli ve eğlenceli dersler sunuyoruz. Öğrencilerimizin trafik kurallarını ve eylemlerinin doğal sonuçlarını tam olarak anlamalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimize ve ailelerine makul bir maliyetle mükemmel müşteri hizmeti sunmak için etkili teknolojiler kullanıyoruz. Daha önceki sürüş deneyimine sahip olanlar için sahip oldukları olumlu savunma sürüş becerilerini güçlendiriyor, sürücüyü kazalara karşı savunmasız bırakan vasat sürüş davranışlarını düzeltiyoruz.

En Kısa Sürede En İyi Sürücü Olun

En kısa sürede o sürüş koltuğunda olmak istiyorsanız, ehliyet kursu merkezimiz ile sürüş dersleri almak akıllıca bir seçimdir. Samsunlulara uzun bir süredir nasıl araba kullanacaklarını öğreten kurumumuz öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede en iyi sürüş eğitimlerini sunuyor. Trafik kurallarını öğrenmenin nitelikli eğitmenlerimizden daha hızlı ve daha kesin bir yolu yoktur. Eğitmenlerimiz sürüş koltuğunda kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olacaklardır, böylece ehliyet sınavını rahatlıkla geçebilirsiniz.  Bire bir ilgi ile direksiyon eğitimi veren eğitmenlerimiz ehliyet alacaklara ve sürüş tekniklerini geliştirmek isteyenlere nitelikli çözümler sunar. Deneyimlerimiz, ehliyet sınavından önce sadece bir ders almanın, sınavı geçmek için gereken becerileri ve güveni sağlamanın olası olmadığını göstermektedir. Bu nedenle sürüş eğitimi alırken eğitmenimizin sizi test etmesine ve almanız gereken ders sayısı önerisine uymanızı öneririz.

Ehliyet Kursu Samsun Safari

Park ve Gece Sürüş Dersleri

Kurs merkezimizde bire bir ilgi ile hizmet alan öğrencilerimize sadece gündüz araç kullanma hizmetleri verilmez. Aynı zamanda park etme ve talebe bağlı olarak gece sürüş dersleri de verilir. Ehliyet kursu merkezimizde paralel park etme, ileri park yeri, ters park etme, otoyolda sürüş ve gece sürüşü dersleri ile öğrencilerimizin tam anlamıyla profesyonel destek verilir. Direksiyon eğitimi süresince direksiyon eğitmeninizin önerilerine harfiyen uymanız gerektiğini unutmayın. Yolun sonuna gelmeden önce, bir sonraki adımda ne yapacağınızı planlamanız gerekiyor. Açık bir kavşaksa iki yönden de gelen araçları görmelisiniz. Dışarı çıkmadan önce sağ, sol ve sağa tekrar baktığınızdan emin olun. 

Direksiyon Derslerinde Bunları Yapmayın

Pek çok insan kör nokta kontrollerini robotik olarak yapar, sadece başlarını hareket ettirir. Çünkü sınav görevlilerinin görmek istediği şeyin bu olduğunu düşünürler. Aslında olması gereken bu değildir. Sınav görevlilerinin görmek istedikleri şey, etrafınızda olup bitenlerin tamamen farkında olmanızdır. Bu özellikle, kaldırıma doğru giderken aracınızın önünün yola doğru savrulmasına neden olmak üzereyken geçerlidir. Aynalarınızı uygun şekilde kullanmalı ve aynalarınızda göremediğiniz alanlara dikkat etmelisiniz, size doğru sürüş yapabilecek diğer sürücüleri izlemelisiniz. Sürüş esnasında bisikletlilere de dikkat etmeyi unutmayın. Anlamadığınız herhangi bir soru veya cevapla karşılaşırsanız, bunları eğitmeninize sorabilirsiniz. Ne zaman pratik yapacağınıza dair bir takvim yapın ve buna bağlı kalın. Bu sayede ilerlemenizi de gözlemleyebilirsiniz. Eğer ehliyet aldıktan sonra sürüş derslerine katılmak istiyor ve ders sonrasında da kendiniz pratik yapmak istiyorsanız direksiyon başına geçer geçmez araçla ilgili olan tüm ayarları doğru yapın. Dikkat dağıtıcı olmayan bir yerde pratik yapın. Sessiz olun ya da müzik dinlemeyi tercih ederseniz sizi rahatsız etmeyen bir parça açın. Cep telefonunuzu kapalı tutmak ve diğer bilgisayar programlarını kapatmak dikkat dağıtıcıların sayısını azaltır. Trafiği az olduğu saatlerde pratik yapmak başlangıç için iyidir. Yorgun hissetmemek için düzenli molalar verin. Böylece hata yapma olasılığınız daha düşük olacaktır.

Özel Ehliyet Kursu Samsun Safari Kursu


Tıkla Ara
Tıkla Mesaj Gönder

Neredeyiz?

Karadeniz Mahallesi Aziziye Caddesi No :18 İlkadım / SAMSUN

Hızlı İletişim

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmts
08:00 - 20:00

Eğitimlerimiz

» Yeni Dönem Eğitimlerimiz 10 Temmuz Tarihinde Başlıyor